İOS 3 sene önce 0

WhatsApp’ta Hızlı Cevap Özelliği

Dünya’nın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a yeni bir özellik daha geldi. Bugün tüm kullanıcılara gelen güncelleme ile birlikte WhatsApp’ta artık hızlı mesajlaşma özelliği de olacak. Detaylar için haberimizin devamını okuyabilir bilgi alabilirsiniz.

İOS 8 ile birlikte kullanımına başlanan hızlı mesajlaşma özelliği hemen hemen her popüler uygulama ile birlikte kullanılabiliyordu. Hızlı mesajlaşma özelliği ile uygulamayı açmadan veya kilit ekranından bildirim çubuğundan hızlı bir şekilde cevap yazılabiliyordu. İOS 7‘ye zor uyum sağlayan WhatsApp ile bu özellik ne yazık ki kullanılamıyordu.

İOS 9.1 güncellemesinden sonra ise WhatsApp sürpriz bir şekilde hızlı mesajlaşma özelliğine kavuşmuş ve destek vermeye başlamıştı. Ancak bu özellik tüm kullanıcılarda aktif hale gelmemişti. WhatsApp bugün bir güncelleme yayınlayarak tüm kullanıcıları için bu özelliğini aktif kıldı.

Sürpriz bir şekilde gelen bir diğer özellik ise Apple Watch‘a geldi. Artık WhatsApp‘a gelen mesajları Apple Watch‘ta görüntüleyebilecek ve cevap verebileceksiniz.

whatsapp

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir