Bilgisayar 3 sene önce 0

Windows 10 Dağıtılmaya Başlandı!

Microsoft’un yeni işletim sistemi olan Windows 10 dağıtılmaya başlandı.Microsoft sunucular yoğunluktan etkilenmesin diye sabah çok erken saatlerde dağıtmaya başladı. Haberimizin devamını okuyarak Windows 10’u nasıl indireceğinizi öğrenebilirsiniz.

Dünya’nın en iyisi diyebileceğimiz yazılım şirketi Microsoft,Windows 10‘u indirmeye sundu.

Windows 10’u kimler yükleyebilecek ?

Windows 10‘u, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemlerini kullanan herkes bilgisayarına indirebilecek ve kurulumunu yapabilecek.

Windows 10 Nasıl İndirilecek ?

Windows 10 güncellemesini indirip kurabilmek için masaüstü saatinin bulunduğu sağ alt menüye bakın. Orada görünen Windows logosu bize Windows 10 güncelleştirmesinin yayınlandığını simgeliyor. Bu logoya tıklayarak Windows 10 güncelleştirmesini indirip bilgisayarlarınıza yükleyebilirsiniz.

windows 10 nasıl yüklenir

Bu yöntemin dışında manuel olarak güncelleştirme yapmak istiyorsanız ;

Denetim Masası>Windows Update bölümüne girerek güncelleştirmeyi manuel olarak tamamlayabilirsiniz.

Windows 10 sabah saatlerinde sunuculara çok fazla yük binmesin diye yayınlandı fakat hala Windows 10 indiremeyen kullanıcılar mevcut, sizin için tek önerimiz ilerleyen saatlerde indirmeyi tekrar denemeniz.

Windows 10’un Boyutu Ne Kadar ?

3 GB boyutunda olan Windows 10 için alanı yetmeyen kullanıcılar bir kaç dosyalarını feda etmek zorunda kalacaklar.

Windows 10‘u yüklemek için altta verilen linke tıklamanız ve indirme işlemine başlamanız gerekecek. Umarım sorunsuz kullanımlar yaşarız ve herhangi bir yazılımsal problem ile karşılaşmayız.

Windows 10 İndir

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir