Mobil 3 sene önce 2

Yeni Asus Zenfone 2

Son dönemlerde piyasaya sürdüğü telefonlarla büyük dikkat çeken ve ününe ün katma yolunda ilerleyen Asus piyasaya yeni bir telefonla giriş yapmayı planlıyor. Zenfone 2 modeli piyasaya damgasını vuracak gibi gözüküyor.

  Zenfone 5 ve zenfone 6‘ya nazaran  performans ve işlevsellik yönünden daha iyi olduğunu Asus’un  Zenfone 2 modeli hakkındaki yaptığı açıklamalardan anlayabiliriz. Zenfone 2 de günümüzdeki en popüler işletim sistemlerinden olan Android altyapısı ile karşımıza çıkacak. Açıklamalara göre 5.5 inç ekran ve 4 çekirdekli 2.3 Ghz işlemci ile piyasaya sürüleceği söyleniyor. Asus ,Zenfone 2 modelinde 4 GB ram ve 64 gb hafıza olacağını da belirtiyor. 3000 mAh bataryaya sahip olan Zenfone 2  Android 5 Lollipop sürümünü kullanacak.

  Asus zenfone 2 ile birlikte aynı modelin daha küçük boyuta sahip olan ve performans olarak Zenfone 2‘den biraz daha az performansa sahip modeli de çıkarmayı planlıyor.Bu model ise 2 gb ram kullanmakla birlikte 32gb depolama kapasitesi ve 1.8 Ghz işlemciye de sahip olacak.
Asus’un yaptığı açıklamaya göre her iki model de çift sim kartı destekliyor.

{yonetici}

“Yeni Asus Zenfone 2” üzerine 2 yorum

  1. Hamdi dedi ki:

    Güzel bir telefona benziyor. Deneme şansım olur inşallah

    1. Alican Kösedağ dedi ki:

      Evet mutlaka denemek gerek. Bir telefon alıyor isek tüm telefonlar hakkında bilgi sahibi olmalıyız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir