Oyun Dünyası 2 sene önce 0

Yeni çılgınlık! Agario oyunu hakkında bilinmesi gerekenler!

Çok basit bir mantık ile oynanan Agario Web içeriği türünde bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Amaç, rakipleri yiyerek karakterinizi büyütmek ve oyunda rakiplerinize yem olmadan, küçük balonları toplamaktır. Toplamış olduğunuz her küçük balon sayesinde karakteriniz büyümeye devam eder ve karakteriniz büyüdükçe sizden küçük olan rakipleri yiyebilirsiniz. Karakterinizi de oldukça büyük bir boyuta kadar, yenilmeden getirmeyi başarmanız halinde ise; klavyenizin space tuşu bölünebilirsiniz ayrıca klavyenizdeki W tuşu ile rakiplerinize parça göndererek onları yemeye devam edebilirsiniz.

Agar Play oynamak oldukça kolaydır, bilgisayar üzerinden karakterinizi aktif etmek için mauseu kullanabilirsiniz bu sayede sizden kaç küçük baloncukları yakalamak çok daha kolay olacaktır. Ayrıca oyunda level sistemi bulunmamaktadır. Bu yüzden oyuna yaptığınız her yeni girişte nickinizi de, karakterinizi de sıfırlamak zorundasınızdır ve her yeni bağlantınızda yeniden nick ve bölge belirlemeniz gerekmektedir.

Oyunda daha başarılı olabilmek için ilk olarak üzerinde herhangi bir isim yazı yazmayan hücreleri yemeye çalışmalısınız. Bu sayede karakteriniz hızlı büyüyecek ve yeterli büyüklüğü ulaştınız andan itibaren rakiplerinize, yani üzerinde isim yazan, sizden küçük olan hücreleri yiyebilirsiniz. Tüm bunları yaparken sizden büyük olan karakterlere yem olmamaya dikkat etmelisiniz. Agar.io’yu, Android cihazlar üzerinden oynamak için ise; indirme sitelerinden faydalanabilirsiniz.Agar io oyununu cihazınızı indirmeniz gerekmektedir. Sonrasında, bilgisayarda oynadığımız gibi nickle bölge belirleyerek Agar. io dünyasına dâhil olabilirsiniz. Oyunu bireysel olarak oynayabileceğiniz gibi takım halinde oynamak da mümkündür. Bu da oyunun diğer güzel özelliklerinden biridir.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir