Ürün İnceleme 2 sene önce 0

Yeni iPhone Tanıtıldı

İpad, Apple tarafından üretimine devam eden ve birçok kişi tarafından tercih edilen bir tablet üretim markası. Bu marka, ürettiği kaliteli ürünler ile Apple markasının güvencesini sürdürmeye devam ediyor. Özellikle 21 Mart’ta tanıtım lansmanına çıkması beklenilen iPad Pro da, büyüklüğü ile uzun süre konuşulacak gibi görünüyor. Diğer iPad’lerin aksine 9.7 İnç’lik bir ekrana sahip olması beklenen iPad Pro, çok kısa bir süre sonra birçok farklı mağazada satışa sunulacak.

Öncelikle Apple, bu üründeki ekran boyutunu biraz daha düşürme kararı almış. Bunun sebebi şirket tarafından açıklanmasa da daha küçük, daha stabil ürün üretme amacı iPhone 5SE ile de ortaya çıkmıştı. Yeni bir küçültme kararı ile de bu stabilleştirme amacı doğrulandı. Bu tür bir iPad Pro çıkacağı haberini duyan teknoloji severler de, bu ürünün zaten piyasada bulunması üzerine oldukça büyük bir şaşkınlığa uğradı. Apple, bu değişiklikte sadece ekran boyutunu değiştirecek gibi görünüyor. Her ne kadar sadece ekran boyutu için bu tür yeni bir girişim yapılmasına gerek yok gibi düşünsek de, teknoloji sektörünün lideri Apple, bildiği bir şey olmasa bu tür bir adım atmaz. Bu konuda Apple’a olan güvenimiz tam.

İlk olarak giriş versiyonu niteliği taşınan 32 GB’lik ve 9.7 İnç ekran boyutuna sahip olan iPad Pro satışa sunulacak. Bu ürünün satış fiyatı henüz Apple tarafından açıklanmasa da, Apple ürünleri ile ilgili yakından paylaşım yapan bir blog bu ürünün 599 $ üzerinden satılacağı ile ilgili bir yazı paylaşmış. İlerleyen versiyonlarda da 64 GB ve 128 GB olmak üzere 2 farklı depolama alanı özelliğine sahip olan cihazlar piyasaya çıkacak. Yeni çıkacak ürünlerde en fazla merak edilen noktalardan birisi, iPhone Pro için de merak ediliyordu. Son günlerde Youtube’de de aktif olarak kullanılmaya başlayan 4K görüntü kalitesi ile çekimler olacak mı ? Apple, geliştirdiği teknoloji ile birlikte bu cihazda 4K video kalitesini de ele almış. 12 MP arka kameraya sahip olan bu ürün ile, dilediğinizce iyi kalitelerdeki videolar ve fotoğraflar çekip paylaşabileceksiniz.

 

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir