Teknoloji Haberleri 2 sene önce 0

Yeni Nesil Yazar Kasa 2016 Yılı Gelişmeleri

2016 yılında da Yeni Nesil Yazar kasa ile ilgili firmalardan haberler gelmeye başladı.

Yeni nesil yazar kasa tebliğinin çıkmasıyla birlikte yeni girişimcilerde Pazarda yerini almak için yazar kasa üretimine başladılar. Tübitak ve GİB onayından geçen firmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Eski nesil yazar kasa döneminde ortalama 5 marka varken, yeni nesil döneminde bu sayının 20 ‘yi geçmesi bekleniyor.

Üretici sayısı artsa da tüketici tercihine bakıldığında 5 marka dışında farklı bir yeni nesil yazar kasa tercih edilmediği ya da az sayıda tercih edildiği görülmektedir. Bu 5 marka Hugin, Beko, İngenico, Pidion ve Vera’dır.

Bunlar arasında müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, satış öncesi ve sonrası servis imkanları sunan firma ise Hugin ‘dir.

Yaklaşık 30 yıldır Türkiye pazarında hizmet vermekte olan Hugin yaygın yazar kasa yetkili teknik servis ağı, makul fiyat ve ödeme seçenekleri ve düşük sayıda arıza oranı bakımından en çok tercih edilen marka olmayı sağlamıştır.

Hugin firmasının 3 adet Tübitak ve GİB onayını tamamlamış yeni nesil yazar kasa modeli bulunmaktadır.

Hugin vx 675 mobil & sabit, Hugin ft 202 Yazar kasa ve hugin fp 300 modelleriyle Türkiyede’ki tüm sektörlerin ihtiyaçlarına cevap verecek akıllı yazar kasa modelleriyle pazarın en güçlü markası olacağını şimdiden söylemek mümkündür.

Hugin yeni nesil akıllı yazar kasalar ile ilgili bilgi almak için Hugin Yazar kasa İstanbul Bölge Dağıtıcısı ve Servisi Aslan Elektronik ile iletişim kurabilirsiniz.

Aslan Elektronik – Alo Yazar kasa Hattı : 0212 221 26 63

Yazar kasa satış ve yetkili teknik servisi web sitesi: http://www.aslanelektronik.biz

Firma sorumlusu: Yusuf ASLAN

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir