Genel 2 sene önce 0

Zarif Şıklık İçin Tunik Modelleri

Özellikle pantolon üzerine kullanılan, boyu tişörtlerden daha uzun kıyafetlere tunik ismi veriliyor. Tunik modelleri arasında her yaştan her zevkten bayanın tercihine uygun bir model bulmak mümkündür. Gelişen tasarım çeşitliliği ile tunik modelleri arasında aranılan modelin bulunması çok kolay.

Black addicted baskılı tunik modeli kısa kollu bir model olarak oldukça şık duruyor. Alt kısımdaki yırtmaçları tuniğin daha hoş gözükmesini sağlarken bu özelliği sayesinde tunik yukarı doğru toplanma yapmıyor. Tunik, yaz aylarında kullanım için en uygun olan bisiklet yaka modelde tasarlanmış. Yaka kısmının boğazı sıkmayan genişlikte tutulmuş olması güzel. Tasarım ve görüntüsü hemen herkesin hoşuna gidebilecek olan bu modelin polyester ve pamuk karışık olması belki bir nebze sorun yaratabilir ancak oldukça ince ve ferah görünmesi bu olasılığı yok ediyor gibi.

Tunik Kombinleri

Tunik modelleri pantolonlarla birlikte oldukça şık kombinlenebilir. Keten ya da kot her türlü pantolonla birlikte kullanılabilen tunik modellerini salaş bir tarz yaratmak isteyenler etekle birlikte de kullanabilir. Daha fazla tunik modeli için http://www.zemingiyim.com/kadin-tunik-cesitleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

{yonetici}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir